Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Diskusní fórum Pirátské srdce

Stránky
první předchozí
ze 1
další poslední

Chcete-li zakládat témata, musíte se přihlásit nebo se zaregistrovat


Příspěvky [ 1 ]


1 Téma vytvořil dronte

  • dronte
  • Nový uživatel
  • nepřítomen
  • Registrován: 5.2.2015
  • Příspěvky: 1

Téma Organizace výjezdů

Zdravím, chci se zeptat, zda výjezdy fanoušků budou patřit k aktivitám fanklubu, nebo ne. Zatím to vypadá, že ne, i když by to podle mne mělo s polu s organizováním fandění v SD Areně, patřit k hlavním činnostem.
Vnímám samozřejmě to, že zájem o výjezdy moc velký není. Otázka je, proč? V Chomutově jsou přece fandové stejní jako v Budějovicích, Jihlavě, Kladně atd. Určitě to má své důvody. Vy je asi znáte(zřejmě se je snažíte eliminovat schvalováním výjezdníků), já si jen domýšlím, proč řada těch, kteří by jeli, jezdit nechtějí.

Ale život jde dál, něco se vzhledem k času vytratí samo, na něco se najde způsob, jak to řešit. Nejhorší je rezignovat, mávnout nad tím rukou s tím, že se má každý starat sám o sebe.
Po počátečním nadšení z oživení fanklubu, se nic neděje. Proč? Besedy jsou sice příjemné, jsem rád, že jsem mohl na dvou být, ale chybí mi ze strany fanklubu zájem o organizování výjezdů. Teď jsme napsal na hlavní fórum příspěvek a carlos mi odpověděl, že hodně lidí uvažuje o obou zápasech s noclehem v Jihlavě. Jinak nikde žádná zmínka. Je hezké, že organizujete sbírky, ale hlavní by mělo být fandění a to i na výjezdech.

Příspěvky [ 1 ]


Stránky
první předchozí
ze 1
další poslední

Chcete-li zakládat témata, musíte se přihlásit nebo se zaregistrovat